banner1

Професійні послуги адвоката по кримінальним справам в Києві

Вам знадобилася термінова професійна консультація або допомога в юридичних питаннях? Вам необхідні послуги адвоката, вартість яких доступна і цілком прийнятна? Зітхніть з полегшенням: Ви знайшли фахівця, якого шукали.

Адвокат Дунь Віталій Валерійович (м. Київ)Дозвольте представитися: Дунь Віталій Валерійович, адвокат по кримінальним справам в місті Києві. Я вітаю Вас на своєму персональному сайті. Він був створений спеціально для того, щоб Ви могли ближче ознайомитися з моєю біографією, отримати безкоштовну консультацію в режимі онлайн, а також дізнатися про основні напрямки моєї роботи.

Чому кримінальний адвокат — це моя основна спеціалізація? Із задоволенням відповім на це питання.
Справа в тому, що різні порушення прав людини найчастіше зустрічаються саме в кримінальних справах, і учасникам цього процесу просто необхідна професійна юридична допомога і підтримка. Я приділяю пріоритетну увагу кримінальному праву і з кожним роком все більше вдосконалююсь в своїй роботі. Про успіхи на професійному фронті Ви можете судити, вивчивши деякі із справ, які я вів.

Я надаю адвокатські послуги в Києві ось уже більше п'яти років, і готовий сьогодні надати свою допомогу у вирішенні навіть найскладніших питань і завдань правової області. Захист у кримінальних справах починається з консультації, подачі заяви у суд і закінчується безпосереднім виконанням судового рішення. Кожна справа має свою специфіку і нюанси, тому я їх обов'язково враховую.

У своїй роботі я використовую персональний підхід до кожного клієнта і гарантую ефективне вирішення проблем будь-якої складності. Я надаю правову підтримку на всіх етапах справи, виступаючи як захисник у кримінальному процесі, представник потерпілої сторони або як адвокат свідка.

Як починалася моя кар'єра кримінального адвоката

Моя кар'єра почалася в 2004 році, коли я з відзнакою закінчив юридичний факультет в Національному університеті внутрішніх справ міста Харкова. Моїми профільними предметами можна вважати кримінальне право, господарські суперечки та цивільне право. Особливу увагу я приділив вивченню кримінального процесу, тому знаю його досконало.

З 2004 до 2006 року я обіймав посаду слідчого МВС України, а після складання кваліфікаційних іспитів у 2006 році отримав заслужене Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю. У цій роботі я виявив себе як неупереджений і сумлінний фахівець, мав високий показник за рівнем розслідування кримінальних справ.
У період з 2006 по 2008 рік обіймав посаду в юридичній фірмі, в цей же час надавав послуги адвоката в Києві в одному адвокатському об'єднанні. За цей період я добре освоїв специфіку захисту від звинувачень в кримінальних справах, адміністративних позовах і пр.

За роки роботи мною був накопичений досить великий досвід захисту обвинувачених від кримінального переслідування. Цей досвід я підкріпив глибоким знанням кримінального права і судової практики. В ході моєї адвокатської та слідчої діяльності були налагоджені ділові стосунки з судовим корпусом і багатьма слідчими органами.

Починаючи з 2008 року і до цього дня, я надаю адвокатські послуги по всій Україні і працюю індивідуально. Крім того, я маю практичний досвід захисника у багатьох цивільних і кримінальних справах, представника потерпілого свідка.

У своїй роботі я намагаюся добитися максимально бажаного результату для клієнта. Це дозволяє мені підтримувати свою бездоганну репутацію і вирішувати навіть найскладніші завдання з найменшими витратами.

Для отримання консультації і допомоги зв'яжіться зі мною за номером мобільного телефону (050) 465-97-00 або за київським номером телефону (044) 510-75-27.

З повагою, адвокат по кримінальним справам, Дунь Віталій Валерійович

Яндекс.Метрика